Дружба починається там, де закінчується недовіра. (Сенека)

Азотні добрива - значення, що таке?

Азотні добрива – хімічні сполуки та їх суміші, що використовуються в сільському господарстві як джерело азотного живлення рослин. У мінеральних добривах азот може перебувати в аміачній, нітратній, амідній та аміачно-нітратній формах, відповідно до цього і класифікують азотні добрива. До аміачним відносяться сульфат і хлорид амонію, аміачна вода. До нітратних азотних добрив відносяться селітри, до амідних – карбамід (сечовина) і його похідні. До аміачно-нітратних азотних добрив відноситься нітрат амонію (аміачна селітра).

Азотні добрива застосовують як основне добриво і в якості підгодівлі, як правило, до цвітіння рослин, забезпечуючи тим самим гарний ріст культур і якість врожаю. Неправильне застосування нітратних добрив сприяє накопиченню надлишкової кількості нітратів у сільськогосподарській продукції (плоди, овочі), що може викликати отруєння при споживанні такої продукції.

Презентація про азотні добрива


Шановний користувач сайту! Просимо залишити коментар щодо змісту презентації (оцінка роботи, наявність помилок, пропозиції тощо). Ваші відгуки допоможуть в подальшому розвитку проекту.

Додати коментар

 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Азотні добрива - значення, що таке?


Презентації PowerPoint © 2012-2021