З двох чоловік однакової сили сильніший той, хто правий. (Піфагор)
Корисні поради в навчанні
Як облаштувати робоче місце?

Не має значення, офісний ви працівник чи фрілансер, який працює з дому, школяр чи студент, дуже важливо, щоб робоче місце було організовано максимально ефективно і комфортно, адже за ним ви проводите більшу частину свого життя. Вважається, що затишне робоче місце - запорука продуктивності і гарного настрою. І правда: від того, в який колір пофарбовані стіни вашого офісу і як розставлені аксесуари на столі, часто залежить дуже багато чого. Отже, про те, як організувати затишне робоче місце в офісі.

 
Як навчитися швидко друкувати?

Хочете стати майстром швидкого набору? Друкувати 100 слів за хвилину і набирати нудні документи швидше?

 
Як читати швидко і краще запам'ятовувати прочитане?

Більшість дорослих здатні прочитувати близько 300 слів за хвилину, а після того як швидкість досягає 1000 слів за хвилину починаються проблеми з розпізнаванням і розумінням прочитаного. Втім, фахівці зі швидкісного читання запевняють, що людина здатна читати 2-3 тисячі слів за хвилину, розуміючи і запам'ятовуючи все прочитане. Причому такого результату, вважають вони, можуть досягти не суперлюди, а практично кожен з нас.

 
10 способів навчитися програмувати самостійно

Програмування - один з найцінніших навичок для кар'єрного зростання, саморозвитку і створення чогось дивовижного. Десять порад для тих, хто тільки починає свою подорож у світ програмування.

 
Як навчитися співати: 5 етапів для новачків

Кілька порад для тих, хто хоче навчитися співати та хто робить перші кроки в освоєнні співочого мистецтва. З чого ж варто почати і на що в першу чергу звернути увагу?

 
Як самостійно вивчати англійську мову з нуля?

Вивчення будь-якого іноземної мови - нелегке завдання. В першу чергу важливо розуміти, для чого вам потрібна мова. Можливо, англійська вам необхідна для подорожей? Або вам потрібен ділова англійська, щоб отримати роботу своєї мрії? Або просто підтягти рівень для оцінки в університеті? Може навіть математику на англійській хочете вивчати.

 
10 простих і ефективних способів економії електроенергії

1. Використовуйте енергозберігаючі освітлювальні прилади

 
10 способів підвищити продуктивність навчання

Зараз потрібно весь час оновлювати свої знання, адже світ змінюється так швидко. У такій ситуації важливо навчитися вчитися: запам'ятовувати інформацію швидко і надовго і витрачати на це якомога менше зусиль. Тут зібрано 10 порад, як підвищити продуктивність навчання.

 
Як зробити підготовку до ЗНО захоплюючою?

«ЗНО» - три літери, які не покидають думки кожного українського старшокласника і змушують переживати через необхідність підготовки. Один із способів не страждати - зробити цю підготовку цікавою. Пропонуємо чотири способи, як це зробити.

 


Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ