Важко йти по життю кількома шляхами одночасно. (Піфагор)
Корисні поради в навчанні
Плюси і мінуси освіти за кордоном

Хороша освіта - важливий, часто навіть вирішальний етап майбутнього життя для більшості молодих людей, які мріють про запаморочливу кар'єру, хороший заробіток, професійну та особистісну реалізацію.

 
Правила дій при пожежі в школі

Повідомлення про пожежу

В першу чергу при виявленні пожежі необхідно повідомити про це педагогічним працівникам, службі охорони, будь-якому дорослому в школі. Викликати пожежну охорону по міському телефону 101 або мобільному телефону за номером 112. Перед дзвінком необхідно заспокоїться. Вам обов'язково дадуть відповідь і уважно вислухають.

 
Як поєднувати навчання і роботу?

Студентство можна назвати одним з найбільш суперечливих етапів у житті кожної людини. З одного боку - це період повної свободи, нових знайомств і відкриттів. З іншого - час невизначеності, вічної нестачі грошей і якоїсь постійної обмеженості своїх бажань. В основному, це проблеми з роботою: студенту роботу складно знайти, ще складніше поєднувати з навчанням, майже нереально встигати добре вчитися і працювати одночасно.

 
Як навчитися фотографувати?

Першочерговим завданням фотографії є збереження в пам'яті різних моментів життя, але тільки дійсного гарне фото здатен повною мірою пробудити в людях емоції (навіть ті, що вони ніколи не відчували). Виникає питання: як досягти подібного рівня майстерності? Відповідь проста, - потрібно всього лише взяти в руки фотоапарат, і, одного разу захопившись інтересом, кинути цю справу буде вже неможливо.

 
Як навчитися грати на гітарі

Уміння грати на гітарі люди цінують з кінця XVIII століття - нова мода почалася з моменту появи інструмента. Якщо ви до цих пір не навчилися грати, зараз саме час взяти в руки себе, потім гітару, освоїти ази - і виступити (інакше навіщо все це). 

 
Як навчити дитину англійської, якщо вона не хоче?

Питання про те, чи вчити дитину англійської, давно вже не обговорюється: звичайно, вчити! Найчастіше обговорюється інше: в якій школі, з якого віку, з яким викладачем. І зовсім рідко запитують батьки, чи хоче дитина вчити англійську, а якщо не хоче, то чому і як це можна змінити.

 
Репетитор або курси англійської мови?

Існує багато способів вивчити англійську: курси, онлайн сервіси вивчення, приватний репетитор англійської мови тощо. У всіх перерахованих варіантах є свої плюси і мінуси, ми постараємося розглянути основні відмінності індивідуальних занять з репетитором та курсів.

 
Як правильно та грамотно перекладати англійські тексти

Питання правильності перекладу хвилює як початківців учнів, так і досвідчених людей, які вивчили мову. Деякі викладачі англійської схиляються до думки, що вивчення мови без translation може бути набагато ефективнішим.

 
Інструкція для успішної здачі IELTS

Було помічено, що чим ближче дата здачі IELTS, тим актуальнішим стає питання «Як успішно скласти іспит і отримати високий бал?»

Тут зібрані найбільш актуальні поради по здачі іспиту від експертів, екзаменаторів та студентів, які здали іспит.

 
Як самостійно написати реферат?

Замовити дипломний проект, як і звернутися за допомогою для написання реферату - це крайні заходи в разі відсутності часу або можливостей для самостійної роботи. Але якщо у студента достатньо днів для підготовки якісної роботи, то краще написати реферат самому, тим самим формуючи у викладача враження про себе як про старанного та працьовитого учня.

 


Сторінка 1 з 5

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2020