Не ганяйся за щастям: воно завжди знаходиться в тобі самому. (Піфагор)
Корисні поради в навчанні
8 причин вивчати математику (навіть якщо ви гуманітарій)

Вчителю математики може бути важко пояснити актуальність математичних понять, таких як дискримінант, студентам, які хочуть продовжити кар'єру в галузі гуманітарних наук.

Детальніше...
 
Як підготуватися до ЗНО: 10 способів, які точно працюють

З кожним місяцем все ближче здача ЗНО. Іспити - це просто етап життя, через який треба пройти, хочеш ти цього чи ні. Ти можеш всю дорогу від осені до весни страждати, а можеш зробити підготовку максимально легкою, приємною і цікавою. Як? Читай в нашому матеріалі.

Детальніше...
 
Які книги читати в початковій школі

Читання не повинно обмежується шкільною програмою. По-перше, дитині можуть не подобатися книги, які йому задає вчитель. По-друге, в шкільну програму не входить маса цікавих сучасних видань. Ось поради що і як читати з дитиною в молодших класах, а також підбірка книг, від яких школяр буде в захваті!

Детальніше...
 
Де і як можна здати TOEFL?

Важливо знати, що на здачу TOEFL Ви повинні принести свій закордонний паспорт і пред'явити його адміністратору. Якщо Ваше ім'я в документі не співпаде з ПІБ в реєстраційній картці на іспит, вас не допустять до тестування. Скан-копія документа не береться - Ви повинна принести оригінал. Також неприпустимі прострочені або недійсні документи. Паспорт повинен бути з Вашою фотографією і підписом.

Детальніше...
 
5 порад, як зробити дизайн презентації кращим

На питання, що краще: робити презентацію за шаблоном або самостійно «з нуля», немає однозначної відповіді. Презентації повинні викликати інтерес, емоції, захоплювати глядачів. Вбудовані макети в PowerPoint настільки побиті, настільки надокучили, що ніяких емоцій ні у кого давно не викликають. Презентації також повинні підкреслювати індивідуальність автора, тому до створення слайдів багато підходять з творчим запалом.

Детальніше...
 
6 іноземних мов, які потрібно вивчити до 2021 року

Важливість мови визначалася за кількістю мовців, зростання носіїв мови, економічної могутності країни, де поширений мову і т.д. На основі цих параметрів був складений список з 7 мов, які найкраще вивчити до 2021 року.

Детальніше...
 
6 причин продовжити навчання в магістратурі

Ще десять років тому ми всі виходили з вузів фахівцями. Але в 2005 році Україна приєдналася до Болонського процесу - і вищу освіту "поділили" на бакалаврат і магістратуру.

Детальніше...
 
Плюси та мінуси електронних підручників

Ми живемо в прогресуючому 21 столітті, в якому інформаційна революція відкрила нову еру - еру комп'ютерів, електронних гаджетів, смартфонів, інтернету. Світ стрімко змінюється на наших очах. Ще вчора ми стояли в довгій черзі книгарні чи бібліотеки, щоб придбати, отримати той чи інший підручник, з яким би плідно працювали кілька навчальних років, але зараз все набагато простіше...

Детальніше...
 
Як підготуватися до ЗНО самостійно

Перша з порад із підготовки до ЗНО може здатися очевидною: ходіть в школу, відповідайте на уроках, завжди робіть домашнє завдання.

Детальніше...
 
Як швидко можна навчитися грати піаніно

Оволодіти популярними інструментами за лічені тижні - це щось з області фантастики? Зовсім ні! Ця стаття допоможе розібратися, як можна швидко навчитися грати на піаніно, а також на інших музичних інструментах. Адже при правильному та ретельному навчанні, керуючись певними алгоритмами й порадами професіоналів, вже через кілька тижнів можна самостійно награвати улюблену мелодію. 

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 7

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2023