Дружба починається там, де закінчується недовіра. (Сенека)
Корисні поради в навчанні
Інтерактивні дошки в навчальному процесі

В останні роки інтерактивна дошка - це вже не нове слово на ринку освіти, а перевірений ефективний інструмент для підвищення якості освіти. Багато вчителів і викладачів України вже знають, що таке інтерактивна дошка, і з задоволенням працюють з електронною дошкою на своїх уроках.

 
Робота для студента

Робота для робота

Промоутерство і роздача листівок, мабуть, сама необтяжлива і непогано оплачувана робота для студентів. Головні якості, якими повинна володіти молодь, націлилася на вакансію промоутера або розповсюджувача листівок, - приємна зовнішність і добре підвішена мова.

 
Як написати реферат?

Реферат - що це таке?

Реферат - це вид письмової роботи, виклад на певну тему, відомості для якого зібрані з різних джерел.

 
12 способів зробити шкільний урок цікавим

Як зробити уроки продуктивними

Класичне думка в українській школі стверджує: якщо дитина мовчить і слухає, значить, все в порядку. Але ж продуктивність уроку визначається не гробової тишею, а освоєнням освітніх результатів.

 
Як самостійно підготуватіся до ЗНО: етапи великого шляху

Як підготуватися до ЗНО самостійно? Що робити? Як організувати? Якщо перед вами встала таке завдання, вирішуйте її поетапно.

 
Як ефективно вчити математику

Математику вважають царицею наук, її вчить весь світ і весь світ її боїться. Ви знали, що більше 60% школярів мають проблеми з цим предметом? Алгебра та геометрія призводить багатьох просто в жах, не кажучи вже про контрольні, перевірочних роботах та іспитах з цих предметів.

 
Як швидко вчити слова. Науковий підхід

ТРИ НАУКОВО ОБҐРУНТОВАНІ МЕТОДИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ

Вчиш-вчиш ці слова, а толку ніякого! Через пару днів все забувається.

Використовуйте науковий підхід до запам'ятовування! Представляємо вам три науково обгрунтованих методики, які дозволять швидко і надовго запам'ятовувати іноземні слова.

 
Навіщо потрібно вивчати математику та фізику?

Дуже часто доводиться чути від учнів, та й від деяких батьків питання: "Навіщо мені (моїй дитині) вивчати фізику та математику, якщо він збирається стати гуманітарієм?".

 
Кому потрібні курси англійської мови?

Як показує практика, англійська мова потрібна всім, навіть тим, хто говорить, що вона їм не потрібно. Знання іноземної мови буде дуже доречними не тільки при поїздці за кордон, а й у повсякденному житті. Притому в епоху глобалізації англійська благополучно вкорінюється в Україні не тільки завдяки компаніям з іноземними інвестиціями. Ми вже давно споживаємо англомовний контент в інтернеті, англійські слова проникають і в нашу мову з новими гаджетами, технологіями та віяннями в мистецтві. Опір даремний, пора вливатися в нову хвилю, щоб не відстати від часу.

 
Чому важливо вивчати іноземну мову з раннього віку

Раннє вивчення англійської мови овіяне численними перевагами, які в своїй сукупності дозволяють зробити висновок про те, що якщо вивчати англійську з раннього дитячого віку, то досягається найвищий ступінь ефективності. Сучасний світ досить вимогливий щодо професійних якостей, одним з цих вимог є обов'язкове знання іноземної мови, зокрема англійської. Саме тому нам варто задуматися про майбутнє вже сьогодні, і активно почати займатися освітою в ранньому віці, щоб майбутнє було успішним та процвітаючим.

 


Сторінка 1 з 3

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2019