Критикуєш чуже, пропонуй своє. Пропонуючи - роби. (С.Корольов)

Плюси знання англійської мови

У наш час як ніколи затребувана вивчення іноземних мов. Не секрет, що більшість вибирає вивчення англійської мови. Це й не дивно, адже саме ця мова є інтернаціональною.

Безсумнівно найкраще вчити іноземні мови в ранньому віці, коли все схвачується на льоту.

Так якісь ж плюси дає знання англійської мови? Давайте розбиратися.

Головним плюсом вивчення англійської мови є кар'єрний ріст. У наш час все більше компаній при прийомі на роботу віддають перевагу саме тим кандидатам, які володіють англійською мовою. У багатьох випадках без знання англійської мови не вийде успішно просунутися вгору по кар'єрних сходах. Чого вже говорити про міжнародні корпорації, де знання англійської мови є одним з основних вимог при прийомі на роботу.

Якщо ви любите подорожувати, то вам обов'язково потрібно знати іноземну мову хоча-б на середньому рівні. І найкраще володіти саме англійською мовою, адже її розуміють у більшості країн світу. Зі знанням англійської мови подорожувати вам буде набагато комфортніше.

Можливо ви б хотіли виїхати на постійне місце проживання до Великобританії або Сполучені Штати Америки? Швидше за все у вас це не вийде без знання англійської мови, адже володіння англійською мовою є одним з основних вимог для переїзду в одну з цих країн.

Навіть якщо ви не любитель подорожей і не збираєтеся переїжджати на постійне місце проживання в іншу країну, ви знайдете масу застосувань володіння англійською мовою. Наприклад ви цілком можете завести нові знайомства з іноземцями в інтернеті, що практично неможливо без знання іноземної мови.

Плюсом володіння англійською мовою для кіноманів буде можливість перегляду фільмів в оригінальній озвучці, адже не для кого не секрет, що дубляж практично завжди відстає за якістю від оригіналу. Погодьтеся, дивитися фільми з субтитрами - не найзручніше заняття.

Ну і ще один плюс - це саморозвиток. Зі знанням англійської мови ви будете виглядати в очах суспільства набагато розумнішими і ерудованими. Якщо ви вивчите англійську мову, інші люди будуть сприймати вас як цілеспрямовану та амбітну особистість, яка не боїться труднощів.


Шановний користувач сайту! Просимо залишити коментар щодо змісту презентації (оцінка роботи, наявність помилок, пропозиції тощо). Ваші відгуки допоможуть в подальшому розвитку проекту.

Додати коментар

 

Робота на сайті

ШУКАТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ


Презентації PowerPoint © 2012-2020