• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski
Чем меньше я верю в науку, тем больше боюсь её. (Жан Ростан)
Презентации по истории Украины
Презентація "Дмитро Вишневецький"

Презентація

Дана презентація містить інформацію про виникнення українського козацтва та перших січей, засновника першої січі - Дмитра Вишневецького, українських козаків, Запорізьку Січ тощо. Підійде до уроку з історії України.

Кількість слайдів - 11.

 
Презентація "Видатні українці"

Презентація

В даній презентації йдеться про видатних князів та гетьманів України, письменників і поетів, митців та науковців, спортсменів та музикантів.

Кількість слайдів - 29.

 
Презентація "Індустріалізація радянської України"

Презентація

В даній презентації йдеться про джерела індустріалізації в СРСР, завдання сталінської індустріалізації, першу- другу- третю- п’ятирічку, підсумки виконання до воєнних п’ятирічок тощо. Призначена для проведення уроку з історії України.

Кількість слайдів - 17.

 
Презентація "Колективізація"

Презентація

В даній презентації йдеться про колективізація сільського господарства в СРСР - важливі дати, насильницьке створення колгоспів, «розкуркулення селянства», результати на наслідки колективізації тощо. Підійде для проведення мультимедійного уроку з історії України.

Кількість слайдів - 11.

 
Презентація "Українська література. Розвиток друкарства"

Презентація

В даній презентації йдеться про стан літератури на українських землях в 14-16 столітті, перші друкарні, братські школи.

Кількість слайдів - 19.

 
Презентація "Дисидентство" (2)

Презентація

Дана презентація містить інформацію про відомих українських дисидентів. Призначена для проведення уроку з історії України.

Кількість слайдів - 9.

 
Презентація "Директорія УНР" (3)

Презентація

Дана презентація містить інформацію про утворення Українського національного союзу, утворення Директорії, її керівників зовнішню та внутрішню політику, основні положення Декларації, інтервенцію Антанти на півдні України, позицію українських партій, причини поразки Директорії.

Кількість слайдів - 11.

 
Презентация "Чернобыль" (2)

Презентация

Данная презентация предназначена для проведения мультимедийного урока по истории Украины. В ней содержится информация об атомных электростанциях, Прип'ять, Чернобыльскую катастрофу.

Количество слайдов - 33.

 
Презентация "Владимир Винниченко"

Презентация

Данная презентация чудесно подойдет для проведения мультимедийного урока по истории Украины. В ней содержится информация об украинском политическом и государственном деятеле Владимире Кирилловича Винниченка.

Количество слайдов - 10.

 
Презентация "Украинские сечевые стрельцы"

Презентация

Данная презентация чудесно подойдет для проведения мультимедийного урока по истории Украины. В ней содержится информация об истории создания, формирования, награды Украинских сечевых стрелков

Количество слайдов - 17.

 


Страница 1 из 18

Презентации по истории Украины


Презентации PowerPoint © 2012-2018