Онлайн навчання українською Корисні поради в навчанні Як самостійно підготуватіся до ЗНО: етапи великого шляху

Як самостійно підготуватіся до ЗНО: етапи великого шляху

Як підготуватися до ЗНО самостійно? Що робити? Як організувати? Якщо перед вами встала таке завдання, вирішуйте її поетапно.

Перший етап самостійної підготовки до ЗНО – створення пулу матеріалів. Збираємо максимум матеріалів для підготовки, формуємо пул порталів, на яких є необхідні нам матеріали (зокрема, онлайн тести ), при необхідності закуповуємо відсутню літературу. Якщо ввести в пошуковику «матеріали для ЗНО», на вас обрушиться лавина матеріалів. Відберіть потрібний і актуальний. Які розділи (папки, закладки) знадобляться: матеріал для підготовки і вивчення (з предметів і тем), онлайн тести ЗНО минулих років, пробні варіанти для контролю (демонстраційні і пробні ЗНО 2018).

Наступний етап самостійної підготовки до ЗНО – складання календарного плану роботи. Складіть графік підготовки, графік проміжного контролю (3 рази: на початку, середині і в кінці підготовки) і графік онлайн тестування (тренування). Чим більше тестів ви пройдете, тим краще. Чітко дотримуйтеся термінів і не пропускайте заняття, інакше робота піде нанівець. Якщо в тестах ЗНО, до яких ви готуєтеся, є письмові завдання, тренуйте правопис. Пишіть багато, перевіряйте навички в онлайн сервісах, давайте читати друзям і знайомим, отримуйте зворотний зв’язок.

Заключний етап самостійної підготовки до ЗНО – пробне тестування ЗНО з необхідних предметів, бажано з експертної частиною. Відзначте слабкі місця і опрацьовуйте їх.

Для самостійної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики рекомендуємо ще один наш інтернет проект – youtube-канал ФІЗИКА і МАТЕМАТИКА. Для успішної здачі тестів подані необхідні формули, лекційні матеріали, приклади розв’язування задач. Інформація подана російською мовою, проте більшість відео містять українські субтитри.

Але пам’ятайте, що самостійна підготовка до ЗНО – вкрай складне завдання, по можливості краще звернутися за допомогою до професіонала або відвідувати курси підготовки.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

12 способів зробити шкільний урок цікавим12 способів зробити шкільний урок цікавим

Як зробити уроки продуктивними Класичне думка в українській школі стверджує: якщо дитина мовчить і слухає, значить, все в порядку. Але ж продуктивність уроку визначається не гробової тишею, а освоєнням освітніх

8 причин вивчати математику (навіть якщо ви гуманітарій)8 причин вивчати математику (навіть якщо ви гуманітарій)

Вчителю математики може бути важко пояснити актуальність математичних понять, таких як дискримінант, студентам, які хочуть продовжити кар’єру в галузі гуманітарних наук.

Правила дій при пожежі в школіПравила дій при пожежі в школі

Повідомлення про пожежу В першу чергу при виявленні пожежі необхідно повідомити про це педагогічним працівникам, службі охорони, будь-якому дорослому в школі. Викликати пожежну охорону по міському телефону 101 або мобільному